Rwanie i pulsowanie w miejscu usunięcia ganglionu

dzień dobry dwa lata temu miałam usuwany ganglion na stopie ,miałam go za 5 palcem u nogi na kosce a teraz mnie rwie ,kuje i pulsuje ,nawet spać nie mogę , nie wiem co to było mogło być

Szanowana Pani, sugeruję konsultacje ortopedyczną. Po badaniu Pani powinna zapaść decyzja o badaniu dodatkowym USG lub rezonans magnetyczny (decyzja należy do badającego Panią lekarza). Opierając się j e d y n i e na przedstawionym przez Panią wywiadzie m o ż n a podejrzewać miezy innymi wznowę gangalionu lub powstanie nerwiaka w miejscu blizny po poprzednim zabiegu. Pozdrawiam