Guzek pod żuchwą a możliwe dolegliwości

Witam. Dziś rano wyczułam guzka wielkości orzecha laskowego pod żuchwą , boli tylko wtedy gdy dotykam, przelatuje mi między palcami- przemieszcza się .Czasami gdy źle się ułoży to mam problem z poruszaniem szczęką. Co to może być? Bardzo się martwię.

Lek. Tomasz Budlewski

Być może jest to powiększony węzeł chłonny. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! Jak mogę cokolwiek stwierdzić nie badając Pani??? - żart??? PROSZĘ NATYCHMIAST UDAĆ SIĘ DO CHIRURGA!!! zż