Guzek w okolicach sutka u 23-letniego mężczyzny

23 lata. Mężczyzna. Wyczułem u siebie guzek w okolicach lewego sutka. Do kogo powinienem się udać w celu konsultacji/diagnozy?

W mlodym wieku taka zmiana moze wskazywac na lagodny rozrost tkanki gruczolowej. Wskazane jest wykonanie USG, rozmowa z onkologiem nt przyjmowanych lekow / uzywek / diety. Ewentualne rozwazenie wyciecia zmiany.