Guzek w piersi u mężczyzny

Witam, przedwczoraj wyczułem dosyć duży guzek na prawej piersi pod sutkiem (ok 3x2cm). Moje pytanie czy to może być rak, jeśli tak to jest szansa, że da się go wyleczyć. Dodam, że jestem mężczyzną.

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Rak sutka może wystąpić u mężczyzny, choć jest chorobą bardzo rzadką. W podanym przypadku diagnostyka wykracza poza możliwości internetowe i konieczne jest badanie bezpośrednie przez lekarza.