Guzki wyczuwalne w usg węzłów chłonnych

witam mam pytanie ile jest wezłow chlonnych szyjnych. poniewasz wyczuwam 2 blizej uszu 2 pod zuchwa i troszke w dół zuchwy mala kulke tylko po lewej stronie i boli.po prawej jest bardzo mala. bylam u lekarza badal mnie w gabinecie stwierdzil tylko powiekszone wezly ale czy ta jedna powiekszona kulka to moze byc rak ? czy to raczej wezeł ile jest wezłow chlonnych? bardzo prosze o opdowiedz

NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! bez zbadania Pani nic nie jestem w stanie powiedzieć!!! Proszę udać się do chirurga!!! zż