Hahsimoto i stosowanie Euthyrox a wyniki badań

Mam rozpoznana chorobe Hashimoto. Od 2 miesiecy zazywam Euthyrox N75. Wyniki przed leczeniem; TSH-68, FT-3 -2,38, FT-4 -0,72, anty-TPO -368. Obecnie po 2-miesiecznej kuracji; THS-21,7, FT-4 -1,05, anty-TPO- 401,60. Wyniki nadal dalekie od normy. Czy leczenie przebiega prawidlowo,czy tez moze zmienic lekarza.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, wyniki sa nieprawidłowe i wydaje mi sie ze dawka euthyroxu jest zbyt niska na co wskazują wyniki. Pozdrawiam