Hemoroidy rok po porodzie

Mam pytanie. Rok temu urodziłam córkę i po porodzie pozostały mi bolesne hemoroidy.Prawie je wyleczyłam, mówie prawie bo nie odczuwam już bólu ani swędzenia ale nadal "resztka skóry " została na zewnątrz.Nie wiem jak sobie z tym mam radzić.Biorę specjlane tabletki ale one nic nie pomagają.Czuje dyskomfort podczas stosunku i chce aby całkowicie zeszły.Czy to możliwe?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
W opisanej sytuacji jedynym rozwiązaniem może okazać się chirurgiczne usunięcie hemoroidów. Proszę udać się na wizytę do specjalisty proktologa, który po ocenie zmian zaproponuje najlepszą formę leczenia.