Dyskomfort przy problemie z hemoroidami

witam, mam problem z hemoroidami. Po zabiegu gumkowania jednego guzka, który miałam półtora miesiąca. Około 2 tygodnie temu zaczął mi się robić stan zapalny obok blizny po zabiegu. wyszły mi też 3 małe hemki w tym miejscu. teraz po terapi antybiotykiem 14 dni, czopkami przeciwzapalnymi i maściami nadal po siedzeniu, staniu, w ciagu dnia puchnią mi te trzy małe hemoroidy. nie radze sobie z tym, jest to duzy dyskomfort. pomocy jak to wyleczyć? co sie dzieje?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna konsultacja lekarza proktologa, być moze lepiej było by usunąć nhemoroidy operacyjnie.