Stan zapalny wokół blizny po zabiegu gumkowania

hemoroidy. po 2 tyg od zabiegu gumkowania wystąpił u mnie stan zapalny około blizny po zabiegu. wtedy zaczeło mi coś puchnąc i wychodzić z odbytu podnosząc i zlewając w jedną większą grudkę trzy małe hemoroidy. dostałam antybiotyk, czopki i maści stan zapalny wyleczyłam. a tendencja do puchnięcia i wyłażenie tej poduszeczki z odbytu pozostała. co się dzieje, wygląda jakby podstawa hemoroidów puchła, puchną i same hemoroidy, troche sinieją. nie boli to ale sprawia dyskomfort i uczucie ciągnięcia

Witam ,nie znam stanu wyjściowego,przebiegu,zakresu,wyniku operacji ani przebiegu pooperacyjnego!!!-nie potrafię więc odpowiedzieć!!! Proszę zgłosić się pilnie do operatora!!! z.żurawski