Jak leczyć stan zapalny po usunięciu żylaków?

Witam. W zeszłym roku (między czerwcem a wrześniem) miałam usuwane żylaki odbytu 2/3 stopień metodą Barrona. Od tamtego czasu utrzymuje się ból i jak wykazała kolonoskopia - została duża blizna i cały czas utrzymuje się silny stan zapalny. Dodatkowo na zewnątrz odbytu jest opuchlizna, która powiększa się przy każdym wypróżnianiu i boli oraz silne krwawienia za każdym razem. Maści, czopki nie pomagają. Wielu lekarzy mnie badało i żaden nie potrafi dobrać leczenia. Dodam, że mam 22 lata.

Witam , nie jestem w stanie udzielić porady na odległość W-wa-Gdynia! Nie istnieje leczenie przez internet bez zbadania pacjenta!!!!!!! Proponuję zwrócić się do operatora! z.żurawski