Hemoroidy, wypadanie odbytu, swędzenie, opryszczka i brzydki zapach

Jestem 34 letnią kobietą, która urodziła siłami natury dwóch wspaniałych synków. Ale ciążą zostawiła po sobie ślady z którymi borykam się do dziś. Mowa jest o hemorojdach, wypadajacym odbycie, swiądzie, brzydkim zapachu z odbytu i opryszczce. Czuję się bardzo niekomfortowo. Z czego to wynika i jak z tym walczyć.

Lek. Tomasz Budlewski

Hemoroidy oraz wypadający odbyt mogą wynikać z tzw powikłań porodu. Proszę udać się do chirurga, po badaniu będzie można określić najbardziej odpowiednie postępowanie. Co do reszty wynikają z infekcji, po zbadaniu przez chirurga będzie można ustalić postępowanie.