Hiperlipidemia i leukocyturia a operacja endoprotezy kolana

W badaniach,laboratoryjnych,stwierdzono,ze mam hiperlipidemie,i leukocyturie.Czy to mi może zaszkodzic,zwłaszcza ,ze mam za 3 tygodnie,oper.endoprotezy kolana.Również badanie bodypletyzmografia wykazała,ze mam podwyższona,torakalna objętość gazów,i objętość zalegająca.Co to oznacza?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zanim zgłosi się Pani na zabieg endoprotezoplastyki powinna Pani wyleczyć infekcję w drogach moczowych!