Hiperprolaktynemia w łamliwość włosów

Czy hiperprolaktynemia powoduje lamanie sie wlosow ich wykruszanie ? Tarczyca glukoza w normie . w morfologii tylko neut troche. Ponizej 2 inne hormony w normie wlosow nie farbuje ani nie prostuje nie susze dbam o nie lykam suplementy a wlosy nadal sa suche i lamia sie na calej dlugosci. Chce tylko wiedziex czy prolaktyna powoduje taki stan wlosow . wlosy NIE WYPADAJA

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do dermatologa, po badaniu będzie można określić najbardziej odpowiednie postępowanie.