Holter EKG a stosowanie Propanololu

witam, jestem kobietą mam 21 lat, biorę lek Propranolol 10 mg. , proszę o interpretację wyniku Holtera Ekg: zarejestrowano 93512 pobudzeń, w tym: 0.00 % komorowych, 0,37% nadkomorowych, 0% stymulowanych. średnie Hr o wartości 66. maks Hr 136, min Hr 41, pauz 0. ektopia komorowa 2, pary 1. Ektopia nadkomorowa dla ustaw. 20% : Razem 348, pojedyncze 346, pary 1. Bezwzględne ST uniesienie 2.00 mm. komentarze: zaburzony poj. ExV do 2/ dobę oraz poj. ExSV do 348/dobę.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik Holtera powinien ocenić specjalista kardiolog, który zlecił wykonanie badania. Konieczne jest bowiem zestawienie wyniku ze stanem klinicznym pacjenta.