Hormon wzrostu potrzebny do ćwiczeń siłowych

CHCIAŁBYM zdobyc w sposób legalny hormon wzrostu potrzebny mi do ćwiczeń siłowych ,ale chciałbym zaznaczyć bym mógł brac tenże hormon ścisle według wsazówek fachowca medycyny najlepiej sportowej mam 42 lata 180 cm wzrostu i coraz czestsze problemy równiez z erekcją

Aleksander Ropielewski

Jeżeli nie ma Pan wskazań medycznych do przyjmowania hormonu wzrostu to nie ma takiej możliwości. Jest to substancja silnie działająca na organizm (jak każdy hormon) i jego używanie w sytuacji, gdy nie jest to bezwzględnie wskazane jest bardzo nierozsądne i niebezpieczne.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski