Hormonalna metoda zastępcza po tabletkach antykoncepcyjnych

Mam 47 lat i stosuje antykoncepcje-tabletki Jeanine. Zastanawiam sie , czy juz wchodze w okres przekwitania i powinnam przejsc na hormonalna metode zastepcza?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! O tym kiedy powinna Pani przejść na HTZ powinien zdecydować specjalista ginekolog. Podczas najbliższej, rutynowej wizyty proszę zatem porozmawiać o tym z lekarzem prowadzącym.