Hyperplasia glandularis endometrii partim cystica et polyposa

witam prosze o powiedzenie co oznacza wynik hyperplasia glandularis endometrii partim cystica et polyposa, polypi endometriales

Witam. Wynik oznacza przerost endometrium błony śluzowej macicy z obecnością polipów. Proszę zgłosić się do ginekologa który wdroży odpowiednie leczenie.