Hyperplasia lentiginalis atypica

Wyniki badania po wycięciu znamienia -obraz przemawia za :hyperplasia lentiginalis atypica-A.w brzegach widoczne cechy :hyperplasia lentiginalis-B skóra 0,8x 1,7cm.z bunatną płaską zmianą śred. 0,6cm. A-zmiana B-brzegi Grażyna Z Rybnika

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Tłumaczenie rozpoznania brzmi: A: Rozrost soczewicowaty atypowy. B: cechy rozrostu soczewicowatego.