Ile będzie trwała rekonwalescencja po zabiegu fizjoterapii oka?

Witam, 19.12.2017 bede miała fizjoterapie oka prawego ( otwór na godz. 12 siatkówki). Ile będzie trwała rekonwalescencjia po zabiegu i kiedy będę mogła wrócić do pracy ( kasjerka w supermarkecie).

Witam, nie wiem co to jest fizjoterapia oka:)
Nigdy nie słyszałam o czymś takim.

Ponieważ dalej pisze Pani o otworze na siatkówce to rozumiem, że chodzi o robienie lasera.
Zwykle trwa to do 30 minut a potem oko żle widzi kilka godzin. Może trochę kłuć ale to wszytsko.
Można robić właściwie wszystkie rzeczy ale tego dnia kiedy był robiony laser z powodu podania kropli i samego lasera będzie gorsze widzenie.