Ile czasu potrzeba, aby blizna zjaśniała po zabiegu chirurgicznym?

ile czasu potrzeba aby blizna zjasniala po zabiegu chirurgicznym

Zależy to od wielu czynników. Np jaka jest rozległa, jaka wypukła, jak głeboka. Trwa to zazwyczaj parę miesięcy.

Po tym czasie można zastosowac zabiegi rozjaśniające/splycające blinę