Ile dni po odstawieniu leków antydepresyjnych mogę zacząć pić alkohol?

Ile dni po odstawieniu leków antydepresyjnych mogę zacząć pić alkohol?biore nexpram od ok 5mies. w dawce 10mg ,następnie 15mg,teraz dawke mam zmniejszoną do 10mg w celu powolnego odstawiania

Lek. Tomasz Budlewski

Po całkowitym powolnym odstawieniu proszę kierowac się zaleceniami lekarza prowadzącego