Ile kosztuje wycięcie piersi u mężczyzny?

Witam mam dużo większą pierś jestem facetem i strasznie to denerwujące ile kosztuje wycięcie czy zredukowanie

Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Mudel

Rozumiem, że boryka się Pan z Ginekomastią. Myślę, że dobrze byłoby udać się do lekarza celem weryfikacji i oceny asymetrii piersi. Koszty zabiegu są różne w zależności od Kliniki wykonującej zabieg (4500-8000 zł). Cena za operację jednostronną na pewno będzie niższa. Serdecznie zapraszam na konsultację. Można również zapoznać się z informacją dotyczącą Pana problemu.
https://www.arsestetica.pl/zabiegi/technologie/chirurgia-estetyczna/ginekomastia/
Pozdrawiam serdecznie,
Agnieszka Burkacka.