Ile wcześniej odstawić Asertin?

Ile wcześniej powinienem odstawić Asertin 50? W najbliższą sobotę idę na 18 kumpla, a sam mam za 4 dni, więć wypadałoby się napić, pytanie brzmi ile wcześniej powinienem odstawić leki żebym nie miał ich w organiźmie i żeby nie było żadnych nieporządanych skutków

Witam! Nie powinno się łączyć leków z alkoholem. Należałoby się głęboko zastanowić, czy przyjmowany lek nie był wprowadzony zbyt pochopnie i czy jego przyjmowanie jest niezbędne?