Imitowanie ruchów seksualnych w ubraniu a ryzyko ciąży

 Witam. proszę Wam pomoc. Przypmniała mi się jeszcze ytaucja, w której ja na nim leżałam w lgginsach i majtkach, on był tylko w majtkach. Imitowaliśmy ruchy. Czy plemniki mogly przejsc(o ile byly) przez te legginsy i majtki? Legginsy zdjlam po 2 h, majtki jakies 7 hpo. PO tym mam teraz mokro, śluz rozciagliwy. a dziś 22 dc.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku nie ma ryzyka ciąży - nie ma powodów do niepokoju.