Prawdopodobieństwo ciąży po pettingu przez ubranie

W lipcu ja i mój chłopak pieściliśmy się wzajemnie,w pewnym momencie położyłam się na brzuchu a mój chłopak na mnie miał wytrysk.On był w bieliżnie i spodenkach ja również.Miałam jedynie trochę mokre majtki na pośladku.Miałam normalnie okres przez dwa kolejne miesiące,nie odczuwam żadnych objawów.Czy mimo to mogę być w ciąży?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
W opisanym przez Ciebie przypadku nie ma ryzyka ciąży. Nie powinnaś mieć zatem powodów do niepokoju.