Prawdopodobieństwo ciąży po dotykaniu członka

Witam. Ostatnio między mną a dziewczyną doszło do zbliżenia. Podczas całowania się dotykała mojego członka. Gdy dochodziłem trochę nasienia poleciało na jej spodnie w okolicach pochwy. Miała na spobie leginsy, majtki i wkładkę higieniczną. Po tym zdarzeniu szybko wzięła prysznic. Czy może od tego zajść w ciążę ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji nie ma ryzyka ciąży. Nie powinien mieć Pan zatem powodu do niepokoju.