Implant antykoncepcyjny a zastosowanie Antidralu

Witam! Mam założony implant antykoncepcyjny czy zastosowanie antidralu, na skórnie pod pachy nie zaburzy jego działania. Czy mogę spokojnie używać tego płynu bez obaw o ochronę? I czy neo furagina forte nie zaburza działania tego implantu

Aleksander Ropielewski

Jeżeli implant nie jest umiejscowiony pod pachami tak aby był narażony na kontakt z antidralem to nie ma obawy o zmniejszenie jego skuteczności. Furagina również nie wpływa na jego skutecnzość.