Implant szóstki a założenie aparatu ortodontycznego

Chciałbym załozyc sobie aparat na zeby, ale mam usunieta dolna szostke. Czy to komplikuje cos? Najpeirw trzeba wstawic implant czy cos by moc zalozyc aparat? Nie chce placic za wizyte by sie dowiedziec ze nie moge nosic aparatu dopoki nie uzuplenie zeba

Lek. dent. Bogdan Jaremczuk

najpierw leczenie ortodontyczne potem implant
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Są różne metody leczenia ortodontycznego w zależności od rodzaju wady oraz jej stopnia. Konieczna jest wizyta w gabinecie stomatologicznym - dopiero po przeprowadzeniu diagnostyki ( również radiologicznej ) lekarz ortodonta będzie mógł zaproponować Panu najlepsze rozwiązanie Pana problemu.