Założenie aparatu ortodontycznego a popsute szóstki

Witam, chce założyć aparat ortodontyczny, wiem już teraz jednak ze mam popsute dwa zeby które będę musiał wyrwać ( dolna lewa 6 i prawa górka 6. Czy jest to jakoś problem w założeniu aparatu. Czy jest szansa zeby uniknąć kosztownych implantów i przesunąć zdrowe zęby w te miejsce

Wszystko jest uzależnione od rodzaju wady kostnej, stanu i położenia pozostałych zębów. Zamykanie przestrzeni powstałej po usunięciu zęba w dolnym łuku jest zdecydowanie trudniejsze niż w przypadku górnego łuku. Pozdrawiam