Jak powinien być stosowany aparat ortodontyczny?

Witam. Mam 30 lat i bardzo mocno wysunięte przednie zęby. Tylozgryz. Przez pół roku nosiłam dystalizator ortodontyczny. Teraz od 3 miesięcy nosze aparat stały na obydwóch łukach. Tylne zęby są już na swoim miejscu tak twierdzi ortodonta. Natomiast przód jest nadal mocno wysunięty. Na następnej wizycie chce mi wkręcić w dziąsła dwa mini implanty na jakiejs sprężynce aby zamknąć zgryz. Czy to jest konieczne? Czy nie da rady wyleczyć tego aparatem? Bo mam wrażenie, że ortodonta trochę testuje na mnie ( jeszcze studiuje, nie ma tytułu ortodonty,a stomatologa, co dowiedziałam się już po założeniu aparatu). Proszę o poradę. Pozdrawiam

Jakakolwiek odpowiedź na pytanie powinna być udzielona po dokładnej diagnozie Pani wady - sytuacji czynnościowej, analizie wad postawy i zgryzu - kostnej i zębowej. Pozdrawiam