Historia przeszczepienia wysp trzustkowych

Szanowna Pani,
rzeczywiście implanty Motiva Ergonomix nie są tak popularne wśród Pacjentek jak innych firm, ale zacząłem je stosować od kilku miesięcy. Moje Pacjentki są zadowolone z wyników. Z punktu widzenia chirurga plastycznego jest to nowa generacja implantów europejskiej produkcji w odróżnieniu od konkurencji.
Dają przewidywalny i pewny wynik operacji.
Gdyby miałaby Pani powody do dalszych pytań proszę o kontakt mailowy kontakt@drjaworowski.pl
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej

Specjalista w dziedzinie chirurgii. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz chirurgii onkologicznej. Pionier w dziedzinie stosowania implantów u pacjentów onkologicznych. Laureat licznych nagród za osiągnięcia naukowe, m.in. Luminatus 2015, Polski Wynalazek 2014 - BioImplant, złoty medal Międzynarodowych Targów Wynalazczości oraz medal Ministerstwa Edukacji, Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych Francji Concours Lepin.
0

Wybór implantów jest zależny od lekarza i pacjentki na Świecie istnieje kilka firm, które prodująę dobre implanty. Firma Motiva, mimo, że jeszcze nie jest popularna w Polsce jest jednym z liderów nowoczesnych i bezpiecznych technologii. Są to bardzo dobre implanty.

Pozdrawiam Marek Paul
drpaul.pl

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy