Zapytaj lekarza

1 , 0 3 0 , 4 5 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Skąd się bierze ból pooperacyjny?

Szanowna Pani,
rzeczywiście implanty Motiva Ergonomix nie są tak popularne wśród Pacjentek jak innych firm, ale zacząłem je stosować od kilku miesięcy. Moje Pacjentki są zadowolone z wyników. Z punktu widzenia chirurga plastycznego jest to nowa generacja implantów europejskiej produkcji w odróżnieniu od konkurencji.
Dają przewidywalny i pewny wynik operacji.
Gdyby miałaby Pani powody do dalszych pytań proszę o kontakt mailowy kontakt@drjaworowski.pl
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej

Specjalista w dziedzinie chirurgii. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz chirurgii onkologicznej. Pionier w dziedzinie stosowania implantów u pacjentów onkologicznych. Laureat licznych nagród za osiągnięcia naukowe, m.in. Luminatus 2015, Polski Wynalazek 2014 - BioImplant, złoty medal Międzynarodowych Targów Wynalazczości oraz medal Ministerstwa Edukacji, Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych Francji Concours Lepin.
0

Wybór implantów jest zależny od lekarza i pacjentki na Świecie istnieje kilka firm, które prodująę dobre implanty. Firma Motiva, mimo, że jeszcze nie jest popularna w Polsce jest jednym z liderów nowoczesnych i bezpiecznych technologii. Są to bardzo dobre implanty.

Pozdrawiam Marek Paul
drpaul.pl

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy