Jakie są sposoby na powiększenie piersi?

Witam mam pewien problem z piersiami a raczej ich brak mam 25 lat i nie ukrywam że dziewczyny młodsze w mojej rodzinie mają większy biust od mojego mimo sporej różnicy wieku. Moje piersi są bez kształtu sutkow brak wstyd mi gdy przez lato nie mogę ubrać bluzki z dekoltem bo nie ma co pokazać A tym bardziej bikini kiepsko dobrać coś żeby nie było widać że tych piersi brakuje. Bardzo proszę o radę

Szanowna Pani,
Według moich pacjentek najbardziej przewidywalne i trwałe powiekszenie piersi o ładnym naturalnym kształcie dają jedynie implanty. Inne tzw nie inwazyjne metody są równie kosztowne jednak efekt znika. Z punktu widzenia onkologa wszystkie preparaty wstrzykiwane do piersi stanowią pewne zagrożenie dla dalszej profilaktyki nowotworów piersi.
Zapraszam do kontaktu kontakt@drjaworowski.pl
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej