Infekcja bakteryjna pochwy a stosowanie Logest

Witam! Mam infekcję bakteryjną pochwy (typowe upławy, ból podbrzusza), jednakże wizytę u ginekologa mam dopiero za tydzień, więc sama stosuję albothyl i lactovaginal. Stosuję regularnie tabletki antykoncepcyjne logest. Przy stosowaniu albothylu zauważyłam krwawienie, czy to normalne? Za dwa dni powinnam dostać krwawienie z odstawienia logestu i zastanawiam się czy niepokojące będzie, jeżeli taka miesiączka nie wystąpi z powodu infekcji bakteryjnej? Proszę o odpowiedź i pozdrawiam.

Aleksander Ropielewski

W przypadku infekcji dróg rodnych możę dojść do zaburzenia terminu wystąpienia miesiąćzki. W opisanej sytacji bez przeprowadzenia badania trudno jest mi jednak podać jednoznaczną przyczynę (leki/infekcja).