Albothyl a przyspieszenie miesiączki po porodzie

Jestem 6 miesięcy po porodzie, niedawno lekarz przepisał mi albothyl, po skończeniu opakowania wystąpiło krwawienie, wydaje mi się, że to pierwsza miesiączka. Czy ten lek mógł jakoś wpłynąć na przyspieszenie miesiączki czy po prostu to zbieg okoliczności?

Witam! Przyjmowany przez Panią lek nie powinien mieć wpływu na przyspieszenie wystąpienia krwawienia. Wydaje się więc że termin zakończenia jego przyjmowania zbiegł się z terminem ponownej menstruacji.