Wystąpienie miesiączki z odstawienia bez przerwy antykoncepcyjnej

Witam, Moje pytanie dotyczy przyjmowania bez przerwy antykoncepcji w celu zatrzymania w danym miesiącu miesiączki,dokładnie chodzi mi o to czy jeżeli biorę codziennie tabletki o godzinie 22.30 i skończę opakowanie to normalnie w ciągu 4 dniowej przerwy powinien się pojawić okres i czy ja powinnam następną tabletkę z nowego opakowania wziąć od razu rano czy tak jak poprzednie o 22.30?bo boję się że w ciągu dni może wystąpić miesiączka z odstawienia.

Szanowna Pani!

Jeżeli potrzebuje Pani w danym miesiącu zatrzymać krwawienie, to należy następnego dnia po zakończeniu poprzedniego opakowania-tabletek czynnych, wziąć pierwszą tabletke z kolejnego opakowania o tej samej porze co zawsze.

Z poważaniem
Katarzyna Lewicka