Zapytaj lekarza

7 4 0 , 3 5 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co to są mięśnie dna miednicy?

Mało kto z nas zastanawia się, nad funkcjonowaniem swojego organizmu. Dlaczego działa on tak, a nie inaczej? Warto jednak wiedzieć jak jak on pracuje. Obejrzyj film i dowiedz się więcej na temat mięśni dna macicy.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam,

infekcje bakteryjne pochwy wymagają leczenia antybiotykiem, a niekiedy również dobranie tego leku nie jest łatwe – wymaga zrobienia posiewu. Zachęcam do lektury naszego artykułu: https://portal.abczdrowie.pl/czym-charakteryzuja-sie-bakteryjne-infekcje-pochwy.

Natomiast, by ulżyć sobie w dolegliwościach może Pani stosować probiotyki ginekologiczne – np. w formie globulek dopochwowych lub żelu do stosowania zewnętrznego. Proszę również częściej zmieniać bieliznę, a jeżeli jest to tylko możliwe – w domu nie zakładać jej wcale. W aptece dostanie Pani także leki bez recepty, które sprawdzają się w przypadku infekcji grzybiczych, a niekiedy i bakteryjnych.

Być może pomocne okaże się także to wideo: https://portal.abczdrowie.pl/infekcje-pochwy-przyczyny-i-zapobieganie-galeria.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy