Infekcja krocza po porodzie

Dzień dobry, mam pewnien problem. Otóż 17 września(niecałe 3 tyg temu) urodziłam naturalnie 2 dziecko. Po porodzie zrobiła mi się infekcja krocza i rozeszły mi się szwy. Dostałam antybiotyk i chciałabyć wiedzieć jak długo będzie się to goić i zrastać, bo nie ukrywam, że jest to bardzo bolesne. Jak to mogę pielęgnować żeby szybciej się zagoiło? Niestety mieszkam w Anglii i nikt tutaj nie chce udzielić mi takiej informacji. Z góry dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

reakcja na leczenie jest bardzo różna. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.