Infekcja mieszana pochwy a stosowanie Pimafucin

Lekarz stwierdził u mnie infekcję mieszaną pochwy. Dostałam lek Macmiror500 (1x1 przez 12 dni) i Pimafucin maść. 1-go dnia odczułam ogromną ulgę po zastosowaniu, ale dziś obudziło mnie pieczenie (aplikacja globulki na noc) i utrzymuje się ono do teraz, mimo zastosowania Pimafucinu zewnętrznie. Szczypie mnie zwłaszcza, kiedy tabletka wypływa. Odczuwam też coś w rodzaju drętwienia i ból pachwin. Stosowałam już kiedyś Nystatynę i nigdy nie miałam żadnych alergii... Czy to normalny objaw?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić dalsze postępowanie.