Infekcja u 10,5-letniego dziecka a węzły chłonne

Witam mam takie pytanie córka 10.5 lat w zeszłym tygodniu przeszła infekcje lekarka nie wie na 100% czy była to angina czy mononukleoza ale dostała antybiotyk od soboty zinnat 500 w 3 dobie zmiana na azitrolek 3 tabl. od środy już bez temperatury i innych dlegliwości dziś jest pon. czy za 2 tygodnie mogę podać Broncho Vaxom czytałam że po mononukleoza nie podaje się szczepionek przez 6 m-cy czy mogę podać? Dziś była kontrola węzły prawie oka były b.duże gardło piękne chodzi już do szkoły

Aleksander Ropielewski

Trudno jest mi to stwierdzic nie mogąc przeprowadzić badania przedmiotowego. Najpewniej jednak, córka chorowała na anginę skoro poprawa nastąpiła tak szybko od podania antbiotyku.