Kiedy mogę przyjąć szczepienie przeciw COVID?

Witam, stosuje szczepionkę Broncho-Vaxom (w układzie 10 dni przyjmowania leku 20 przerwy przez 3 kolejne mce) Dziś skończyłam przyjmować drugi raz 10 dniowy cykl przyjmowania leku. Kiedy mogę przyjąć szczepienie przeciw COVID?

Stosowanie tzw. szczepionek nieswoistych - jak np. Broncho Vaxom nie stanowi przeciwwskazania do podawania szczepień ochronnych. Ewentualne interakcje ze szczepionkami przeciw COVID-19 tego preparatu nie były badane, jednak nie spodziewamy się, biorąc pod uwagę działanie poszczególnych preparatów, żeby miały wystąpić.