Infekcje u 13-miesięcznego dziecka po pójściu do żłobka a kaszel i odruchy wymiotne

13- miesięczne dziecko od września poszło do żłobka i w ciągu mieisąca 3 razy było chore (zapalenie ucha, katar, kaszel, a w końcu wymioty i biegunka). Po ostatnich wymiotach zmienił się bardzo, tzn. nie chce przyjmować pokarmów w kawałkach,wszystko muszę miksować, a poza tym jakby sam powodował sobie odruch wymiotny, kaszle i w końcu czasem zwymiotuje. Ostatnie dni w żłobku przeżywa bardzo, płacze, nie chce jeść i bawić się. W domu jest lepiej. Lekarz mówił tylko, że ma zaczerwienione gardło.

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez badania lekarskiego nie da się określić przyczyny dolegliwości, jeśli coś Panią niepokoi radzę jeszcze raz udać się do pediatry, wykonać podstawowe badania krwi: morf, mocz, glukoza.
Pozdrawiam