Odruchy wymiotne u 8-miesięcznego dziecka

Witam. Mam pytanie, moje 8 miesięczne dziecko od jakiegoś czasu już na sam widok zupki czy przygotowanej przeze mnie czy kupionego słoiczka ma odruch wymiotny i nawet nie chce tego próbować natomiast jak daję jej spróbować tego co jedzą wszyscy (doprawionego) to aż płacze żeby dać jej więcej. Czy moje dziecko może juz jeść to co my? Ewentualnie kiedy możemy zacząć wprowadzenie normalnych potraw

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje wprowadzać pokarmy zgodnie z kalendarzem żywienia niemowląt.