Infiltratio carcinomatosa probabiliter planoepithelialis

Dzień dobry, przed chwilą odebrałam wynik, niestety nie wiem co on oznacza. Proszę o pomoc ! infiltratio carcinomatosa probabiliter planoepithelialis

Witam , nie odpowiem szczegółowo bo nie wiem czego ten wynik dotyczy , tłumaczenie to:naciek nowotworowy (raka) prawdopodobnie płaskonabłonkowy. Nie wiem jakiej okolicy ciała on dotyczy , jaka jest(była) wielkość zmiany i czy i jak została leczona - dlatego nie moge powiedziec nic więcej! zż