Infilttrationes carcinomatosae

Witam bardzo proszę o przetłumaczenie wyników mojej siostry . Siostra ma 48 lat . Właśnie otrzymałyśmy wynik Rozpoznanie patomorfologiczne: Infilttrationes carcinomatosae. Carcinoma ductale invasivum G2. ER (+) w 90% komórek, PR (+) w 5% komórek, HER2 1+ , Ki-67(+) ogniskowo do 20% komórek, E-cadherin (+++)
Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Tłumaczenie rozpoznania patomorfologicznego brzmi:
Nacieki nowotworowy. Rak przewodowy inwazyjny o pośrednim stopniu złośliwości.
Proszę niezwłocznie udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.