Inhalacje a odrywający kaszel

Witam, codziennie robię inhalację 3 razy dziennie z Pulmicortu i Berodualu i dodatkowo dwa razy dziennie rano i wieczorem z Nebu Doze gdyż pojawiło się chrabolenie w klatce. Teraz osłuchowo jest czysty ale kaszel zrywający się nasila (napady kaszlu i ustępuje). Czy to oskrzela się oczyszczają? Co robić!?

Lek. Tomasz Budlewski

Za dużo tych inhalacji, ewentualnie prosze robic z samej soli fizjologicznej, leki te nie są zupełnie objetne dla zdrowia. Kaszel po infekcji może utzymywać sie do kilku tygodni i nie wymaga leczenia