Insulinooporność i nieregularne miesiączki

W lipcu skończyłam 18 lat, piersi były moim odwiecznym kompleksem. Niestety niedawno dowiadziałam się, iż choruję na insulinooporność oraz miałam - jeszcze jakieś 2 miesiące temu bardzo nieregularne miesiączki - mimo iż pierwszy okres dostałam w wieku 9 lat. Od 4/5 miesięcy przyjmuje przepisane przez lekarza ginekologa tabletki Castagnus, aby uregulować cykl.pozdrawiam. PS. rozwój mojego biustu zatrzymał się na 3 etapie w skali

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Panią zaburzenia rozwoju piersi mogą być wynikiem zaburzeń hormonalnych. O szczegółach proponuję porozmawiać ze specjalistą endokrynologiem lub ginekologiem.