Interakcje lekowe między Furosenitem a Asentra

Witam biore leki takie jak asentra50,lamitryne100i50 kwetaplex150. Czy moge brac Furosenit i w jakiej dawce mam uczucie ze moje cale cialo jest spuchniete bralam linea detox i bylo lepiej waze75kg

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u lekarza. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.