Nieskuteczne leki na nadżerkę przełyku i nieżyt żołądka

Witam. Mam nadzerkę przełyku i niezyt żoładka. Obecnie biore leki które wogóle mi nie pomagaja.czyli STOMEZUL 40, DUSPATALIN , COAXIL. PRIOBIOTYKI. Również ziołowe herbatki. od lutego tego roku non stop boli mnie az do bólu kregoslupa. Czy istnieja inne leki ktore mozna na to wziąść?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie leczenie.