Interpretacja badań EKG

Przejzalem ekg z dnia 07.09.2013 zalamek T w V1 dodatni, z dnia 08.11.2013 zalamek ujemny, dnia 07.11.2013 zalamek dodatni, dnia 09.06.2015 zalamek ujemny. Echo serca wyszlo wszystko dobrze, holter tez. Czy jest taka mozliwosc zeby bylo uszkodzone? Czy moga te objawy wskazywac inna chorobe? Cisnienie mam w normie.Biore bibloc 3,75. Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeśli nie ma Pan niepokojących objawów, wyniki wszytskich badań są prawidłowe to nie ma powodów do niepokoju.