Interpretacja dwóch testów bHCG

Jestem na samym początku ciąży. Pierwsze beta hcg robiłam w 14dniu po owulacji (dodam, że owulacje miałam dopiero 25 dnia cyklu ze względu na długie cykle) wynik wyszedł 91,97 U/I, drugie beta hcg robiłam w 17 dniu po owulacji i wynik jest 477 mIU/mI. Jak mam rozumieć tą interpretację w różnych jednostkach? Robiłam te badania w 2 różnych miejscach i nie potrafie teraz okreslic czy przyrost jest w porządku i, który to tydzień ciąży?Proszę o pomoc.

W celu porównania wyników i należy robić badania w tym zamym laboratorium- to pozwala na ich właściwą interpretację. Aby określić wielkośćciąży proponuję badanie USG- to pozwoli określić wiek ciąży i wyznaczyćtermin porodu - zwłaszcza że cykle u Pzni są nieregularne.